Aktuality

Zájemcům, kteří se k ní nedostali jiným způsobem, jsem připravila knihu Hra o Milana ve formátu pro elektronické čtečky. Odkaz najdete v sekci Knihy a je volně ke stažení.

7. 9. 2015


Dostalo se mi pozvání od paní Markéty Dočekalové na účast v jejím novém klubovém pořadu, který se konal 8. 4. 2014 od 18 hodin v KC Zahrada na Chodově

Večer byl příjemný, pohodový a velmi inspiritativní, zejména díky účasti Hany Marie Körnerové.

29. 3. 2014, akt. 9.4.2014


 

S velkou radostí dávám na vědomí, že v minulém týdnu došlo k podpisu smlouvy s nakladatelstvím Euromedia Group na vydání mé další knihy pod (pracovním) názvem Osudová. V případě této knihy mne zastupuje literární agentura Mám talent, které - a zejména její ředitelce paní Markétě Dočekalové - tímto ještě jednou děkuji.

1. 5. 2013

Pracovní název Osudová již knize zůstal, knížka vyšla v září.

18. 10. 2013


Dostalo se mi milé nabídky od paní starostky Jinočan na uspořádání autorského čtení ve zdejší obecní knihovně. Původně plánovaný termín byl po dohodě s knihovnou přesunut z posledního října na čtvrtek 1. listopadu 2012. Paní knihovnice připravila velmi útulné prostředí, takže jsem se cítila opravdu příjemně, a doufám, že stejně tak se cítili i posluchači, kteří na setkání zavítali. Těm jsem představila své knihy, přečetla ukázky z té poslední a pro zajímavost i povídku o zvláštním shledání se známou osobností, kterou si můžete také přečíst v části „Příběhy“. Úkolem přítomných posluchačů bylo poznat, o kterou osobnost šlo, a nejdřívější správný tip byl odměněn, jak jinak než knihou. Došlo také na autogramy. Nakonec jsem byla obdarována nádhernou kyticí a dostalo se mi cti zapsat se do zdejší kroniky. Hodinka uběhla jako nic a za sebe mohu slíbit, že pokud budu v budoucnu pozvána na podobnou akci, vždycky ráda přijmu.

Pokud chcete vidět, jak to v knihovně prvního listopadu vypadalo, klikněte na zvýrazněná slova.


Na konci srpna vydalo nakladatelství Eroika můj román V zajetí pikového krále. Více se o knížce dozvíte v sekci Knihy, pouze prozradím, že chystám ještě jedno pokračování, bude-li ze strany čtenářů a nakladateství zájem.


Petra Lázničková | Email: petra@laznickova.cz | Návštěvníků: 145202
Created by obsah.info, 2011